Reklama

Sprawca zniszczonych koszy na mieleckim rynku został zatrzymany

Opublikowano:
Autor:

Sprawca zniszczonych koszy na mieleckim rynku został zatrzymany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki monitoringowi, który znajduje się w mieście, policjanci ustalili sprawcę uszkodzenia koszy na śmieci na mieleckim rynku. Sprawca to 54-letni mężczyzna, już został przesłuchany. Po zebraniu materiału dowodowego i przeprowadzeniu policyjnych czynności sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Tuż po przyjęciu zawiadomienia od przedstawiciela Urzędu Miasta w Mielcu, policjanci podjęli działania, by ustalić sprawcę uszkodzenia koszy na śmieci przy ulicy Rynek w Mielcu. Do wandalizmu doszło w sobotę nad ranem.  W ustaleniu tożsamości sprawcy pomógł miejski monitoring obsługiwany przez straż miejską. Kamery zarejestrowały zarówno zdarzenie, jak i wizerunek sprawcy.

Mężczyzna szybko został rozpoznany, jest znany mieleckim policjantom. Został doprowadzony do budynku komendy Policji w Mielcu.

Uszkodzone kosze zostały wycenione na kwotę 350 złotych, dlatego policjanci przedstawili 54-latkowi zarzut popełnienia wykroczenia. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Mężczyźnie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE