Reklama

Podczas wtorkowej rozprawy w procesie o zabójstwo Moniki K. z Kiełkowa sąd przesłuchał starszą córkę zamordowanej i oskarżonego.

Opublikowano:
Autor:

Podczas wtorkowej rozprawy w procesie o zabójstwo Moniki K. z Kiełkowa sąd przesłuchał starszą córkę zamordowanej i oskarżonego.  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przesłuchana dziewczyna opowiedziała, jak doświadczyła ze strony ojca gróźb i przemocy fizycznej. - Stałam około metra od ściany, gdy ojciec nagle chwycił mnie za szyję, podniósł do góry i powiedział, że jeśli jeszcze raz będę się tak do niego odnosić to pożałuje - opowiedziała jedną z sytuacji.

Podczas rozprawy sąd przesłuchał także biegłych specjalistów,  którzy badali oskarżonego Mariusza K. podczas trzymiesięcznej obserwacji sądowo-psychiatrycznej, na której przebywał w szpitalu więziennym w Krakowie.

Biegły lekarz psychiatra stwierdził, że oskarżony ma zaburzenia osobowości oraz jest uzależniony od alkoholu. - W chwili popełnionego czynu Mariusz K. działał jednak w warunkach pełnej poczytalności – powiedział psychiatra.

Przed sądem stanął również chłopak dziewczyny oraz czterej inni świadkowie, którzy opowiedzieli między innymi o zachowaniu oskarżonego przed dokonaniem zabójstwa.
 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE