Reklama

Jeszcze przed końcem roku dwa nowe boiska w Mielcu

Opublikowano:
Autor:

Jeszcze przed końcem roku dwa nowe boiska w Mielcu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Mielcu powstają dwa nowe boiska, zlokalizowane na dwóch sąsiednich osiedlach: Smoczka i Szafera. Jedno położone jest przy ul Dąbrówki, drugie zaś przy budynku Przedszkola nr 16. Efekty są już widoczne, co cieszy miłośników piłki nożnej.

Boisko przy ul. Dąbrówki istniało już wcześniej, ale bez specjalnej sztucznej nawierzchni. Zwykły trawnik się nie sprawdził, był wydeptany i szybko ulegał zniszczeniu. Teraz użytkownicy będą mogli korzystać z obiektu z nową, trwałą, sztuczną nawierzchnią.

Wykonawca uzupełni także piłkochwyty oraz zamontuje oświetlenie. Koszt modernizacji boiska przy ul. Dąbrówki to ponad 480 tys. zł.

 

 

Natomiast przy budynku Przedszkola nr 16 od dawna istniał plac przeznaczony do gry. Nie było tam jednak nawet odpowiedniego trawnika, w związku z czym po deszczu trudno było z niego w ogóle skorzystać. W tym miejscu jest również montowana sztuczna trawa. Przy okazji budowy boiska powstanie nowe ogrodzenie przedszkola i boiska, piłkochwyty oraz plac zabaw. W tym wypadku koszt inwestycji sportowej wyniesie  ponad 537 tys. zł.

Obydwie inwestycje powstały w centralnych punktach dużych osiedli, na których mieszka sporo młodych osób i dzieci.

Prace przebiegają zgodnie z planem. Obydwa boiska wykonuje firma ADA-LIGHT sp. z o.o. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE