Reklama

W ciągu ostatnich dwóch tygodni złodzieje pięć razy włamali się do sklepów, firmy oraz stacji paliw w naszym powiecie. Straty właścicieli sięgają kilkunastu tysięcy złotych. Sprawcy są na wolności !

Opublikowano:
Autor:

W ciągu ostatnich dwóch tygodni złodzieje pięć razy włamali się do sklepów, firmy oraz stacji paliw w naszym powiecie. Straty właścicieli sięgają kilkunastu tysięcy złotych. Sprawcy są na wolności ! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Obrabowana została między innymi stacja paliw w Dulczy Wielkiej sklep w Przecławiu i w Radomyślu Wielkim. Łupem złodziei padały głównie papierosy i alkohol. Sprawców jak na razie nie udało się zatrzymać.

 

3 listopada po południu obrabowana została jedna z firm w Czerminie. Z pomieszczenia przedsiębiorstwa skradziono komputer wraz z akcesoriami o wartości 1500 zł.

Trzy dni później, po godzinie 20, obrabowany został sklep znajdujący się w centrum Radomyśla Wielkiego. Sprawca wyważył skobel zabezpieczający drzwi wejściowe i dostał się do jego wnętrza, skąd zabrał papierosy różnych marek o wartości około trzech tysięcy zł.

Dzień później  ktoś włamał się sklepu w Przecławiu, zrobił to poprzez wybitą w drzwiach szybę. Po wejściu do środka  zabrał papierosy oraz alkohole warte ponad 14 tysięcy zł.

 W ten sam dzień doszło do kolejnego włamania z kradzieżą. Na ranem sprawca obrabował stację paliw w Dulczy Wielkiej. Złodziej ukradł papierosy, alkohol oraz doładowania do telefonów komórkowych. Straty to około 10 tysięcy zł.

Również we wtorek w nocy ktoś próbował włamać się przez wybitą szybę w drzwiach do sklepu spożywczego, z jakiegoś powodu jednak zrezygnował z tego pomysłu. Wartość poniesionych przez właściciela start to około 2 tys. zł.

Na razie sprawców nie udało się ustalić.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE