Reklama

Odszedł wierny kibic Stali Mielec. Jego przyjaciele organizują akcję pomocy dla jego dzieci

Opublikowano:
Autor:

Odszedł wierny kibic Stali Mielec. Jego przyjaciele organizują akcję pomocy dla jego dzieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Obok tej historii nie da się przejść obojętnie. Przez kilkoma dniami zmarł kibic FKS Stali Mielec Tomasz Chrabąszcz. Jak wspominają jego przyjaciele: "Tomasz po śmierci żony samotnie wychowywał dwójkę dzieci. Śmierć mamy dzieci przeżyły we wczesnym dzieciństwie. Śmierć Tomka zastała je na etapie edukacji". Dlatego własnie grupa przyjaciół rodziny postanowiła zorganizować publiczną zbiórkę pieniędzy na wsparcie osieroconych dzieci zmarłego.

Już teraz do akcji włączyło się już prawie 400 osób. Akcja prowadzona jest na portalu "pomagam.pl". Ustalono, że zostanie zebrana kwota 50 tys. złotych, a w ciągu dosłownie kilku dni zebrano ponad 30 tys. Wpłat można dokonać -> TUTAJ. 

Zamieszczamy apel przyjaciół śp. Tomasza  Chrabąszcza. 

"Dla tych którzy go znali, prawdziwy przyjaciel. Zawsze uśmiechnięty, wesoły, pozytywnie nastawiony do ludzi, do życia. Znany z tego ze nikomu nie odmawiał pomocy, zawsze miał czas żeby wysłuchać i służyć szczerą radą, w pamięci przyjaciół pozostawił tylko dobre wspomnienia. Tomek odszedł niespodziewanie, za szybko, za młodo, bez pożegnania. Większość z nas straciła przyjaciela ale dzieci straciły kogoś więcej, straciły ojca, jedynego rodzica. Po śmierci żony Tomek samotnie wychowywał Mateusza i Kasie. Śmierć Mamy dzieci przeżyły we wczesnym dzieciństwie. Śmierć Tomka zastała je na etapie edukacji. Mateusz jest w trakcie studiów, Kasia jest w szkole średniej. Pogrążeni w smutku przyjaciele łączymy się z rodziną w modlitwie, jednocześnie mając na uwadze trudną sytuacje w jakiej znalazły się dzieci naszego przyjaciela organizujemy zbiórkę pieniędzy. Zbiórka ma na celu wsparcie tych dwoje młodych ludzi aby nie musieli z powodów finansowych przerywać edukacji, tak ważnej w momencie startu w dorosłe życie.Zbiórka jest prowadzona za zgodą rodziny. Po jej zakończeniu całość kwoty zostanie przekazana na konto Mateusza. Dziękujemy za wpłaty. Przyjaciele"

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE