Reklama

Jak się zarejestrować w STS?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: krazzymarketing.pl

Jak się zarejestrować w STS? - Zdjęcie główne

foto krazzymarketing.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Aby zarejestrować się u legalnego bukmachera STS należy wejść na jego oficjalną stronę internetową i wypełnić wszystkie wymagane formularze. Tzw. szybka rejestracja pozwala skorzystać z dostępnych w STS-ie bonusów powitalnych oraz obstawiać zakłady, ale żeby mieć możliwość wypłacania wygranych pieniędzy, trzeba przejść rejestrację pełną, obejmującą m.in. dostarczenie bukmacherowi skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości.

Aby móc skorzystać z oferty legalnej polskiej firmy bukmacherskiej STS - podobnie jak w przypadku każdego innego operatora zakładów wzajemnych - wymagane jest przejście procesu rejestracji. Jest to konieczne, bo obowiązujące prawo, a konkretnie - znowelizowana ustawa hazardowa z 1 kwietnia 2017 r. - obliguje bukmacherów do skrupulatnego sprawdzania tożsamości i wieku graczy, tak aby z ich usług korzystały tylko osoby pełnoletnie.


Na szczęście rejestracja w STS-ie jest procesem prostym, szybkim i intuicyjnym. Nie powinna ona zająć więcej niż kilka minut, a jej sfinalizowanie pozwala klientom korzystać z pełnej oferty zakładów wzajemnych STS-u.


Rejestracja konta w STS krok po kroku


Rejestracja konta w STS zamyka się tak naprawę w trzech prostych krokach.

  • Krok 1
Wchodzimy na oficjalną stronę internetową STS-u i klikamy pomarańczowy button „Załóż konto” widoczny w prawym górnym rogu strony.

  • Krok 2
System przenosi nas do pierwszego formularza rejestracyjnego. Należy go wypełnić, podając swój adres mailowy, numer telefonu oraz ustalając hasło logowania do systemu. Trzeba również zaznaczyć wymagane zgody - o ukończeniu 18. roku życia, zapoznaniu się z treścią i akceptacji regulaminu oraz polityki prywatności, na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.


W tym kroku wpisujemy również kod promocyjny LEGALSPORT, który pozwala otrzymać najlepszy na rynku bonus powitalny STS, wynoszący 1660 zł. Składają się na niego bonusy od trzech depozytów do kwoty 1500 zł, bonus bez ryzyka 100 zł oraz bonus 60 zł za wykonanie sześciu zadań i wpłatę trzech depozytów.

  • Krok 3
Po wypełnieniu pierwszego formularza i kliknięciu przycisku „Dalej” system przenosi nas do drugiego formularza. Tu wpisać trzeba imię, nazwisko i numer PESEL, zaznaczyć obywatelstwo oraz zadeklarować, skąd będą pochodziły pieniądze przeznaczane na grę (np. wynagrodzenie za pracę, prowadzona działalność, oszczędności). Na tym etapie klika się także oświadczenie o prawdziwości podanych danych i legalności środków przeznaczanych na grę, jak również wpisuje w odpowiednie pole kod weryfikacyjny wysłany przez bukmachera na podany wcześniej numer telefonu.


Po wykonaniu tych trzech kroków gracz może obstawiać kupony na stronie internetowej STS-u i w aplikacji mobilnej bukmachera, a także odebrać swój bonus powitalny - czyli w zasadzie od razu rozpocząć grę.


Rejestracja konta stałego w STS


Opisany powyżej proces rejestracji w STS-ie pozwala na utworzenie konta tymczasowego - jest ono aktywne przez 30 dni, pozwala odebrać bonus powitalny, zawierać zakłady do kwoty 8000 zł oraz wpłacać środki z 22 banków przy pomocy 11 metod płatności.


Aby w pełni wykorzystać cały potencjał bukmachera oraz zyskać inne możliwości korzystania z jego usług - czyli zawierać zakłady bez ograniczeń, brać udział w różnych promocjach i konkursach, a także wypłacać wygrane pieniądze nawet w 10 minut - konieczne jest dokończenie procesu rejestracji, czyli założenie konta stałego.


Jak to zrobić? Rejestracja konta stałego w STS nie należy do trudnych. W tym celu należy zalogować się na swoje konto tymczasowe i wejść do zakładki „Dane osobowe”. Następnie trzeba uzupełnić brakujące dane, czyli adres zamieszkania, numer konta bankowego oraz skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Dane te są później sprawdzane przez pracownika firmy bukmacherskiej STS - jest to niezbędne, by zweryfikować wiek oraz tożsamość gracza, tak jak wymagają tego przepisy prawa.


Weryfikacja danych trwa z reguły około 15 minut (choć w sieci spotkać można opinie, że w rzeczywistości jest to nawet krócej) - po jej zakończeniu użytkownik otrzymuje maila z wynikiem weryfikacji. Jeśli jej wynik jest pozytywny, w mailu znajduje się link, który należy kliknąć - kończy to proces rejestracji konta stałego w STS, a gracz otrzymuje dostęp do wszystkich wymienionych powyżej elementów oferty bukmachera.


Warto pamiętać o jeszcze jednej rzeczy - podawanie firmie STS danych oraz przesyłanie skanów dokumentów jest w pełni bezpieczne. Prawo wymaga od bukmacherów ochrony i szyfrowania danych klientów, tak aby nie wpadły w niepowołane ręce. Dzięki temu gracze mogą skupić się na analizowaniu oferty STS-u, obstawianiu kuponów i… wygrywaniu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE