Reklama

Zobacz bonus powitalny STS i sprawdź korzyści współpracy z legalnym polskim bukmacherem

Opublikowano:
Autor:

Zobacz bonus powitalny STS i sprawdź korzyści współpracy z legalnym polskim bukmacherem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane

Zobacz bonus powitalny sts i przekonaj się osobiście jak wiele korzyści, niesie ze sobą to rozwiązanie! Wśród ofert bukmacherskich znaleźć można liczne bonusy i promocje, które okazują się bardzo korzystne i zyskowne. Oczywiście takie bonusy dzielą się na różne rodzaje.

· Bonus powitalny sts na „Dzień Dobry”

· Bonusy sts bez depozytu

· Bonusy bukmacherskie bez ryzyka

· Bukmacher oferuje bonus od pierwszej wpłaty

· Jakie pozostałe bonusy oferują bukmacherzy?

Bonus powitalny sts na „Dzień Dobry”

Oferta powitalna u bukmachera STS jest niezwykle korzystna. Co więcej, oferowane są aż trzy bonusy, które można wykorzystać jednocześnie. Pozwala to osiągnąć liczne korzyści finansowe. Po zarejestrowaniu się na stronie bukmachera można otrzymać każdy bonus powitalny sts. Ich kwoty są różne i zależne od pewnych czynników. Poniżej opisane zostały wszystkie bonusy i ich warunki. Zobacz bonus powitalny sts i przekonaj się sam, ile możesz zyskać!

Bonusy sts bez depozytu

Jednym z trzech bonusów, które można otrzymać na powitanie, jest bonus nie wymagający wpłacania depozytu. Jest to freebet w wysokości 29 zł. Takie bonusy sts oferowane są każdemu, kto założy konto u bukmachera. Bonus pojawia się na koncie użytkownika zaraz po tym, jak wpisze on specjalny kod promocyjny. Należy tego dokonać na etapie rejestracji. Darmowy zakład na kwotę 29 zł należy następnie poddać trzykrotnym obrotom. Suma obrotów nie może być mniejsza niż 87 zł. Spełnienie wymagań postawionych przez bukmachera prowadzi do uzyskania pieniędzy na koncie głównym. Zgromadzony bonus zostaje bowiem przeniesiony do depozytu. Środki te mogą być wypłacone lub dalej inwestowane.

Bonusy bukmacherskie bez ryzyka

Kolejnym bonusem, który można otrzymać po zarejestrowaniu konta u bukmachera, jest bonus bez ryzyka. Cashback wynosi tutaj maksymalnie 31 zł. Zobacz bonus powitalny sts i poznaj jego zasady! Otóż zaraz po zasileniu konta własnymi pieniędzmi należy dokonać zakładu. W przypadku, gdy zostanie on przegrany, można liczyć na zwrot pieniędzy. Takie bonusy bukmacherskie nie są związane z żadnym ryzykiem. W przypadku wygranej można zyskać, a w przypadku przegranej nie traci się nic. Za jedyną stratę można uważać podatek, który jest potrącany od sumy poddanej do obrotu.

Bukmacher oferuje bonus od pierwszej wpłaty

Po założeniu konta STS można otrzymać bonus do kwoty 1200 zł. Jest to bonus do depozytu. Jedynym wymogiem jest zaznaczenie podczas rejestracji specjalnej opcji (bonus startowy). Należy wyrazić chęć otrzymania takiego bonusu. Następnie bukmacher wymaga dokonania wpłaty własnych środków. Po zaksięgowaniu całej kwoty można oczekiwać pojawienia się na koncie bonusowym równowartości wpłaconych pieniędzy. Maksymalna kwota to 1200 zł. Następnym krokiem jest wykonanie trzykrotnego obrotu środków. Do obrotu nie zalicza się zakładów przegranych.

Pozostałe bonusy, jakie oferują bukmacherzy?

Innym bonusem, który oferowany jest przez STS, jest „Polubisz Poniedziałek”. Polega on na cotygodniowym nagradzaniu użytkowników. Najwyższa nagroda to 3000 zł, a najniższa 20 zł. Mogą zdobyć ją gracze o najwyższych osiągnięciach. Kolejnym bonusem jest „Zaproś Kumpla” polegający na zachęcaniu znajomych do dołączenia do STS. Bukmacherzy nagradzają także stałych graczy, oferując im liczne promocje i bonusy. „4 kupony, 1 gratis” to propozycja polegająca na wysłaniu czterech kuponów w ciągu jednego tygodnia. Zobacz bonus powitalny sts, a także pozostałe bonusy i sam sprawdź ile, możesz dzięki nim zyskać!

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE