Reklama

Zwyrodnialcy w szkole. Uczniowie nagrali filmik jak znęcają się nad koleżanką!

Opublikowano:
Autor:

Zwyrodnialcy w szkole. Uczniowie nagrali filmik jak znęcają się nad koleżanką! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Otrzymaliśmy nagrany komórką dramatyczny filmik, na którym widać, jak kilku nastolatków najpierw dręczyło dziewczynę, a później ją dotkliwie pobiło. Oprawcy zadawali jej ciosy w głowę i kopali w twarz.

Zaraz po tym, jak opublikowaliśmy artykuł o dręczonej w sieci Kasi, uczennicy szkoły podstawowej, na naszą skrzynkę mailową otrzymaliśmy przerażające nagranie. Wysłała nam je mieszkanka Mielca. Na dwuminutowym filmie słyszymy, jak dziewczyna jest przedrzeźniana i wyśmiewana przez grupkę rówieśników, jest obrażana słowami: lodzia i lambadziara. Gdy dziewczyna chce odejść, młodzi ludzie nie pozwalają jej, mówiąc do siebie: weź jej zaj.. Rozmawiają ze sobą o tym, jak ją pobiją.

- Ta niech ją ciągnie za włosy, a D... jej sprzeda kopa na twarz - mówią między sobą. W końcu, gdy ofiara próbuje odejść, jedna z dziewczyn ściąga jej na siłę okulary z twarzy. Nastolatka chwyta ofiarę za włosy i zmusza do kucnięcia na chodniku. Przytrzymuje ją, wtedy druga z dziewczyn zaczyna okładać ją rękami po głowie. Ta, która ją trzyma, w pewnym momencie puszcza ją, bierze zamach i kopie prosto w twarz.

Taki koszmar miał miejsce w biały dzień tuż przy budynku, w którym mamy siedzibę. Jak się dowiedzieliśmy, osoby znęcające się nad dziewczyną to uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Nagranie powstało pod koniec roku szkolnego, a filmik cały czas krążył wśród uczniów. O sprawie powiadomiona została policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE