Reklama

ZAPROSZENIE

Opublikowano:
Autor:

ZAPROSZENIE - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Drodzy Mieszkańcy Powiatu Mieleckiego, W imieniu całego Zarządu Powiatu oraz radnych mam przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na największa wspólną powiatową imprezę pt. Powiatowe Powitanie Lata, która odbędzie się już jutro 2 lipca na mieleckich bulwarach przy ulicy Rzecznej (obok Bazyliki pw. Św. Mateusza na mieleckiej starówce). Zabawa wystartuje już od godziny 13:30 a potrwa planowo do 22.00.

Zaplanowaliśmy ogromną ilość atrakcji, z których każdy wybierze coś dla siebie: będzie zorganizowana „Wioska olimpijska” w której będzie można m.in. spotkać się z naszymi lokalnymi sportowcami (w tym piłkarzami FKS Stali Mielec, którym podziękujemy za wspaniały awans do I ligi), będzie bieg rodzinny na 1000 m, zawody strongman w kategoriach damskiej i męskiej, pokój zagadek, jazda konna, pokazy szermierki i wiele wiele innych. 

Podczas całego dnia występować będą lokalni artyści (m.in. Sara Girgis, Mr Pollack) zaś na finał wieczoru zaprosiliśmy obchodzący 25-lecie istnienia zespół Varius Manx, z legendarną wokalistką Kasią Stankiewicz.

Planując całe przedsięwzięcie mieliśmy na uwadze fakt, aby nikt nie został pominięty i aby każdy znalazł coś dla siebie i miło spędził sobotnie popołudnie. 

Ta impreza mam nadzieję, już na stałe wpisze się w nasze lokalne zwyczaje, a jej formuła pozwoli zintegrować mieszkańców całego powiatu, każdej gminy i miejscowości. Bo właśnie integracja i wspólna zabawa to główny cel tego przedsięwzięcia. 

Dziękując wspierającym nas sponsorom oraz patronom medialnym pragnę powiedzieć: 
DO ZOBACZENIA JUTRO!

Z pozdrowieniami,

Zbigniew Tymuła
Starosta Powiatu Mieleckiego.

 

PROGRAM IMPREZY


13:30 – 19:00 | Na terenie imprezy zostaną przygotowane stoiska wystawiennicze - wioska olimpijska. Podczas imprezy przewidziane są atrakcje promujące sport, rekreację oraz zdrowy tryb życia. (m. in ćwiczenia fitness, pokaz szermierki, spływy kajakowe, rajdy konne, pomiar poziomu cukru, mierzenie ciśnienia, ocena ryzyka sercowo – naczyniowego, konsultacje z dietetykiem). W trakcie imprezy będzie również prowadzona zbiórka publiczna na pomoc i ochronę zdrowia Ninki chorującej na rdzeniowy zanik mięśni. 
13:30 | Przywitanie mieszkańców plus informacje ogólne 
13:35 – 13:50 | Występ uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mielcu 
13:50 – 14:10 | Występ grupy wokalnej Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół 1893
14:10 – 15:00 | Występ grupy Trzy nie 4
15:00 – 16:00 | Trening z Artemis Fitness Club
16:00 – 16:30 | Bieg rodzinny (miejsce: na wale spacerowym, organizator Joy Fitness Club) 
16:30 – 17:00 | Pokaz jazdy konnej westernowej (miejsce: na wale spacerowym, organizator Bandos Ranch)
17:00 – 17:30 | Pokazy szermierki z komentarzem trenera
17:30 – 18:30 | Koncert Sary Girgis
18:30 – 19:30 | Koncert zespołu Mr Pollack
19:30 – 20:00 | Prezentacja drużyny piłkarskiej FKS Stali Mielec. Wejście na scenę Starosty, wręczenie okolicznościowego czeku – podziękowanie za awans do I Ligi Piłkarskiej.
20:00 – 21:30 | Koncert zespołu Varius Manx

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE