Reklama

Za nadmierną prędkość ośmiu kierowców straciło prawo jazdy.

Opublikowano:
Autor:

Za nadmierną prędkość ośmiu kierowców straciło prawo jazdy. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od początku roku policjanci z mieleckiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawa jazdy ośmiu kierującym za jazdę z prędkością przekraczającą 50km/h w terenie zabudowanym.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo na drodze, a tym samym zmniejszyć liczbę wypadków na terenie całego powiatu, mieleccy policjanci prowadzą kontrolę drogową w miejscach, gdzie dochodzi do najgroźniejszych wypadków.

W Kliszowie zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę z Buska Zdroju, który przekroczył dozwoloną prędkość o 54km/h (jechał z prędkością 104km/h) w terenie zabudowanym. W Padwi Narodowej przy ulicy Jana Pawła II funkcjonariusze zatrzymali do kontroli mieszkańca Skopania, który przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h. W Chorzelowie tego samego dnia, tuż po godzinie 22, policjanci zatrzymali kolejnych dwóch kierujących, którzy pędzili o ponad 50 km za szybko.

Kierowca audi A4, mieszkaniec gminy Gawłuszowice, jechał z szybkością 125km/h. Z kolei kierowca volkswagena, mieszkaniec gminy Nowy Korczyn, poruszał się z prędkością 132km/h. Wszyscy, którzy jechali za szybko, zostali ukarani mandatami, a ich prawa jazdy zostały zatrzymane na okres 3 miesięcy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE