Reklama

Z PODKARPACIA. Szczęśliwy finał poszukiwań dwóch nastolatków

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Szczęśliwy finał poszukiwań dwóch nastolatków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od środy (6 lutego) funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukiwali dwóch zaginionych chłopców. Pierwszy z nich 13-latek, przed zakończeniem lekcji oddalił się z budynku szkoły i gdy nie wrócił do domu, rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Rano, cały i zdrowy został odnaleziony przez policjantki w szkole, do której uczęszczał. Drugi, to 15-latek, który wyszedł z domu 6 lutego po godz.15. Gdy nie wrócił, zaniepokojona rodzina zawiadomiła o zaginięciu. Nastolatek został odnaleziony w pociągu relacji Przemyśl - Kołobrzeg.

Jarosławscy policjanci przez całą noc poszukiwali dwóch zaginionych chłopców 13 i 15-latka z Jarosławia. 13-latek przed godz.12, jeszcze przed zakończeniem lekcji, oddalił się z budynku szkoły i gdy nie wrócił do domu, rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Przyjmujący zawiadomienie policjanci sporządzili rysopis zaginionego chłopca, który niezwłocznie przekazali do patroli w mieście. Funkcjonariusze sprawdzili szpitale i dworce. Skontrolowali okolice parku miejskiego oraz te miejsca, gdzie jak wynikało z zebranych informacji mógł przebywać nastolatek.

 

Chłopiec został odnaleziony 7 lutego po godz.8. w szkole, do której uczęszczał. 13-latek przyszedł do szkoły w momencie, gdy policjantki prowadziły rozmowę z pedagogiem na temat jego zaginięcia. Ponieważ chłopiec nie posiadał żadnych obrażeń, a nic nie wskazywało, aby padł ofiarą przestępstwa, został przekazany pod opiekę matki.

Z kolei 15-latek wyszedł z domu po godz. 15, informując rodziców, że idzie z kolegą na spacer. Gdy do wieczora nie wrócił i nie można się z nim było skontaktować telefonicznie, zaniepokojona rodzina zawiadomiła policję. Z przekazanych informacji wynikało, że nastolatek podróżuje pociągiem relacji Przemyśl - Kołobrzeg do Torunia, gdzie umówił się z poznaną przez internet dziewczyną. - Jarosławscy policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania - informuje rzecznik prasowy jarosławskiej policji. Współpraca z  kierownikiem pociągu oraz z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, doprowadziła do odnalezienia chłopca. O zatrzymaniu 15-latka zostali powiadomieni jego rodzice.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE