Reklama

Wyciągnij pomocną rękę do schroniska. Akcja już w sobotę

Opublikowano:
Autor:

Wyciągnij pomocną rękę do schroniska. Akcja już w sobotę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Akcja pomocy dla zwierząt z mieleckiego schroniska “Zwierzoteka. Zwierzoluby i Biblioteka o wolontariacie” odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 grudnia 2019 r. w godz. 11.00-16.00 w holu Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2.

Akcja pomocy dla zwierząt z mieleckiego schroniska “Zwierzoteka. Zwierzoluby i Biblioteka o wolontariacie” zorganizowana przez Stowarzyszenie „Zwierzoluby Mielec” i Miejską Bibliotekę Publiczną SCK w Mielcu – odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 grudnia 2019 r. w godz. 11.00-16.00 w holu Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2.

Podczas imprezy odbędzie się wystawa zdjęć znanych mieleckich sportowców w towarzystwie schroniskowych zwierzaków. O godz. 15.00 licytacja tych zdjęć (część zdjęć zostanie opublikowana na bibliotecznym Facebooku).

O godz. 14.00 zapraszamy na wykład psiego behawiorysty, Katarzyny Sojdy z Quman Mielec Pozytywne Szkolenie Psów. Na wykład „Zrozum psa, czyli jak działa najlepszy przyjaciel człowieka” zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt. Specjalista będzie udzielał bezpłatnie porad behawiorystycznych.

Na imprezę zapraszamy również dzieci. Przygotowaliśmy dla nich gry, quizy i zabawy z upominkami. Młodzież z Klubu Młodych Liderów zapewni nam odrobinę koloru w postaci malowania twarzy czy modelowania baloników.

Zapraszamy nie tylko miłośników zwierząt, ale każdego, któremu los naszych milusińskich nie jest obojętny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE