Reklama

Wszystko pod kontrolą

Opublikowano:
Autor:

Wszystko pod kontrolą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na jednym ze skrzyżowań przy ul. Kazimierza Jagiellończyka brakuje podjazdu dla rowerów. Zgłosili nam to czytelnicy w zeszłym tygodniu. Zaczyna się sezon rowerowy, tym bardziej urzędnicy miejscy powinni rozpocząć remonty niezwykle cennych ścieżek.

Przypomnijmy: w 2016 roku magistrat przeprowadził remont ul. Jagiellończyka na całym odcinku. Wymieniono tam nawierzchnię, a także zbudowano ścieżkę rowerową i chodniki. Jak się później okazało, przed zimą nie udało się wybudować kilku podjazdów dla rowerów. Nasz czytelnik zgłosił nam problem przy zjeździe z ul. Jagiellończyka do sklepu „Lidl”. - Obecnie jest tam krawężnik i trzeba się zatrzymać i wprowadzić rower, a przecież na tym samym przejściu, z drugiej strony, taki podjazd już jest. Bardzo prosimy o wybudowanie takich podjazdów - zaapelował czytelnik.

Temat zgłosiliśmy do urzędu miejskiego. - Wykonanie podjazdów dla ścieżki rowerowej biegnącej wzdłuż ulicy Jagiellończyka w okolicach sklepu „Lidl” zostało zlecone pod koniec ubiegłego roku. Jeden podjazd został wykonany, a realizacja drugiego ze względu na nastanie trudnych (zimowych) warunków atmosferycznych została odłożona na wiosnę 2017 roku. W najbliższym czasie zostanie to zadanie zrealizowane – poinformowała nas Anna Karwacka, kierownik Biura Promocji i Obsługi Inwestora UM w Mielcu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE