Reklama

Witaj na świecie nowy mielczaninie

Opublikowano:
Autor:

Witaj na świecie nowy mielczaninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski osobiście gratuluje świeżo upieczonym rodzicom. Upominek w postaci śliniaka z dumnym napisem "Jestem z Mielca" oraz list gratulacyjny otrzyma każde nowo narodzone dziecko.

Pierwszy prezent, osobiście z rąk prezydenta otrzymał pan Witold, który 25 czerwca zjawił się w Urzędzie Miejskim w Mielcu, by zarejestrować swojego synka Stanisława.

Mały chłopiec przyszedł na świat 16 czerwca w Mielcu. – Liczę, że będzie to miła pamiątka – mówi Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski. – Być może, za kilkanaście lat, zarówno rodzice, jak i ich dzieci z sentymentem wrócą wspomnieniami do tego momentu – dodaje prezydent.

Przedstawiamy treść listu gratulacyjnego:

„WITAJ NASZ MAŁY MIELCZANINIE!

Twoje przyjście na świat jest źródłem szczęścia i dumy dla Twoich Rodziców, którym pragnę złożyć serdeczne gratulacje. Z tego wydarzenia ogromnie cieszy się także Miasto Mielec, które zyskało nowego Mieszkańca. Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze i mam nadzieję, że Mielec będzie dla Ciebie miejscem szczęśliwego i beztroskiego dzieciństwa miastem, z którym z czasem zwiążesz swoją przyszłość. Wierzę, że tak jak obecnie Mielec jest dumny z Ciebie, tak w przyszłości Ty będziesz dumny ze swojego rodzinnego miasta.”

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE