Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 43/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 43/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mielczanie w najbardziej spektakularnej rozgrywce o fotel prezydenta Mielca wybrali dwóch kandydatów do dalszej walki. Są nimi Fryderyk Kapinos i Jacek Wiśniewski.

Oni będą rządzić gminami
W większości gmin wyborcy zdecydowali o tym, kto będzie rządził przez następne cztery lata. Tylko w Czerminie i Borowej za dwa tygodnie odbędzie się druga tura wyborów. Frekwencja w powiecie wynosiła 52.31 procent.

Tu jest wyjątkowo niebezpiecznie
W Rzędzianowicach przy krzyżówce z drogą na Czermin i Borowę od lat jest bardzo niebezpiecznie. Niedawno przy drodze powstał chodnik. Samochody dalej się zderzają, z tym że teraz wjeżdżają na chodnik, tworząc zagrożenie dla pieszych.

Tyle robię, ile płacą
- Dlaczego mam płacić za oczyszczanie kanału znajdującego się przy mojej działce skoro usługę wykonuje się raz na kilka lat? - pyta nas pani Ewa, która ma działkę rolną w Dobryninie.

Kolejowe okno na świat
17 października na mieleckiej stacji kolejowej, w gronie licznie zebranych samorządowców, przedstawiciele PKP i wykonawcy projektu podpisali umowę na modernizację linii kolejowej L-25. Po dziewięciu latach przewozy pasażerskie wracają do Mielca.

Dla tych, którzy odeszli...
Zbliża się najciemniejszy i - według wielu - najsmutniejszy okres w roku. Już w przyszłą niedzielę, być może po raz ostatni, przesuniemy wskazówki zegara, zmieniając czas i czyniąc wieczory długimi i pozbawionymi światła słonecznego. A zaraz potem nadejdzie listopad, zaczynający się tradycyjnie od dnia Wszystkich Świętych i Zaduszek. Zazwyczaj dżdżyste i mgliste, krótkie, nieraz zimowe dni listopadowe skłaniają do refleksji i zadumy na życiem.

Piłka nożna
Na takie przełamanie warto było czekać
Mielczanie odczarowali własne boisko, wygrywając na nim po raz pierwszy w tym sezonie.

Piłka ręczna
Fatalna passa trwa. Nadziei na przyszłość coraz mniej

Trwa fatalna passa piłkarzy ręcznych SPR Stali Mielec w rozgrywkach PGNiG Superligi mężczyzn. W ósmej serii rozgrywek nasza drużyna poniosła siódmą porażkę. Tym razem została rozbita przez Gwardię Opole.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE