Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 4/2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 4/2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziury, ogromne nierówności i koleiny wypełnione wodą. Dojazd do własnych domów wymaga sporej ilości szczęścia, aby nie zniszczyć samochodu. Do tego dochodzą egipskie ciemności. Taki krajobraz panuje na jednej z ulic w naszym mieście.

Rondo zastąpi skrzyżowanie?
Jak pokazują statystyki, skrzyżowanie ul. Sienkiewicza z ul. Drzewieckiego i al. Ducha Świętego w Mielcu jest wyjątkowo niebezpieczne. Co ciekawe, przyczyną tej sytuacji wcale nie jest zła organizacja ruchu w tym miejscu, tylko kierowcy łamiący przepisy drogowe. Powiatowy Zarząd Dróg, który opowiada za drogę, przygotowuje właśnie koncepcję przebudowy krzyżówki na rondo.

 

Nie dokarmiać kotów
Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa wystosowała apel do mieszkańców osiedla Smoczka - Szafera, aby nie dokarmiali ptaków na swoich parapetach, ani kotów i psów poprzez zostawianie jedzenia na klatkach schodowych i w piwnicach.

 

Wjechał pod pociąg
Charakterystyczny huk, dachowanie i mocno zniszczony samochód wpada do rowu. Kierowca wjechał pod nadjeżdżający pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na ulicy Kosmonautów w Mielcu.

 

Spotkanie prezydenta nie wszystkim się spodobało
Prezydent Jacek Wiśniewski spotkał się z prezesem Mieleckiego Stowarzyszenia Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych Pawłem Zygmuntem.

 

Piłka nożna
Kulisy okresu przygotowawczego, czyli badania, indywidualizacja i obciążenia
Drużyny Fortuna 1 Ligi przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęły między 7 a 14 stycznia. Pierwszoligowcy niemal za siedem tygodni rozegrają pierwszy mecz o stawkę. - To jest w zupełności wystarczający czas do tego, aby dobrze przygotować piłkarzy - mówi profesor Zbigniew Jastrzębski, który specjalizuje się w przygotowaniu motorycznym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE