Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 14/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 14/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Skandaliczne wydarzenie w Jamach! Ratownicy medyczni ratowali kompletnie pijane dzieci. Gdyby nie dyspozytorka i ekipa ratunkowa pogotowia, mogło dojść do tragedii. Stan młodszego chłopca był dramatyczny.

Muszą oddać 500 plus
Rodziny, które pobrały nienależne świadczenia z programu Pięćset Plus, muszą zwracać pieniądze. Okazuje się, że wiele osób "przegapiło" zgłoszenie zmiany wysokości dochodów, które gwarantowały im finansową pomoc. Teraz muszą wszystko oddać. W naszym regionie rekordzista oddawał 7,5 tysiąca złotych.

Obywatelski, protestowy Mielec

Mielec w Niedzielę Palmową pokazał wzorową aktywność obywatelską. Kilkanaście tysięcy mieszkańców miasta i regionu wyszło na ulice, by walczyć o czyste powietrze. Akcję zorganizowali mieszkańcy. To był prawdziwy sukces,  który podziwiamy wszyscy. W ciągu ostatnich lat mielczanie nie pokazali tak solidarnie niezadowolenia z obecnej sytuacji. Teraz warto zadać pytanie: co dalej? Odpowiedzą na to nasi komentatorzy. 

Dyrektorka odchodzi, starosta ocenia
Centrum Obsługi Jednostek funkcjonuje już półtora roku. Dotychczasowa dyrektor odeszła, obecnie trwa poszukiwanie nowego szefa. A radny na sesji pyta o efekty działalności tej instytucji.

Ulga dla wielu chorych
Mielecki szpital przeprowadza zabiegi operacyjne implantacji pomp baklofenowych. To szansa na poprawę komfortu życia dla osób, u których przewlekłe choroby i urazy doprowadziły do tzw. spastyczności.

Nasze święta
Tegoroczną Wielkanoc spędziliśmy rodzinnie. Nabożeństwa w kościele przyciągały prawdziwe tłumy. Święta Wielkiej Nocy są dla katolików najważniejsze. Opowiadają o Męce, Śmierci i Zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa.

Smutne pożegnanie z kibicami
SPR Stal Mielec przegrała z Sandrą SPA Pogoń Szczecin i ostatecznie straciła szanse na awans do play-offów. Dla mieleckich kibiców ten mecz był smutnym pożegnaniem z sezonem 2017/2018.

Lubieniecki wytrzymał presję i otarł się o medal
Bez medalu, ale z bardzo dobrymi wynikami wrócił z mistrzostw Europy kadetów i juniorów Wojciech Lubieniecki. Mielczanin, wspólnie z kolegami z reprezentacji Polski, zajął 4. miejsce.

Popołudnie z...Jakubem Popielarzem
Miał wszystko, by zrobić wielką karierę: wrodzone możliwości, talent, charakter i ogromną chęć dążenia do perfekcji. Historia Jakuba Popielarza, byłego zawodnika Stali Mielec, to opowieść o wielu wzlotach i upadkach, wspaniałych sukcesach i momentach załamania.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE