Reklama

Tygodnik Regionalny Korso 39/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso 39/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym numerem Tygodnika Korso. - Zauważyłam w oddali wystającą w trawy ludzką rękę. Gdy podeszliśmy bliżej, wystraszyłam się. W trawie leżał mężczyzna, był siny, nie żył - opowiada mielczanka, która wraz z mężem wybrała się do lasu na grzyby.

Pierwsze Targi Powiatu Mieleckiego przyciągnęły wielką liczbę mielczan zainteresowanych znalezieniem bądz zmianą pracy. W budynku ZST w Mielcu spotkali się pracodawcy oraz osoby poszukujące pracy. W ubiegłą sobotę policjanci interweniowali w mieszkaniu nietrzeźwego małżeństwa. Para upiła się, pozostawiając swoje małe dzieci bez opieki. Ich płacz spowodował, że sąsiedzi zaalarmowali policję. Sprawdzamy stan modernizacji Zakładu Kronospan w Mielcu. Piszemy także o nowej sieci czujników, które rejestrują stan czystości powietrza w mieście. W niedzielę 1 października wybory uzupełniające na Osiedlu Borek. Prezentujemy poglądy kandydatów na to stanowisko. 

Specjalna  jesienna akcja "Kup samochód z Korso"!

Ruszamy z nową akcją, w której chcemy pomagać naszym czytelnikom w zakupie samochodów. Nasz ekspert, Tadeusz Macias, diagnosta ze Stacji Kontroli Pojazdów Max Trans w Mielcu, podpowie, jakie pułapki czyhają na kupujących i jak się przed nimi ustrzec. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE