Reklama

Tygodnik Regionalny Korso 2019/nr 35

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso 2019/nr 35 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostatnio wielu mielczan zastanawiało się, kim jest Marcin Warchoł. Młody wiceminister sprawiedliwości wędruje po naszym powiecie, tu obiecując USG, tam remont, walczy też o czyste powietrze i oczywiście, zupełnie przypadkiem, szuka poparcia w wyścigu o miejsce w Sejmie...

Źle się dzieje na Warszawskiej
Nie od dziś wiadomo, że ludzie zrobią wiele, by zaoszczędzić pieniądze. Nie zawahają się nawet w tym celu narazić na koszty innych... Nie jest to ani sytuacja nowa, ani jednorazowa, bo problem powtarza się w kółko i to nie tylko w Mielcu. Podrzucone śmieci widzi się wszędzie - pod altankami śmietnikowymi, w rowach, lasach... Wszędzie tam, gdzie dostał się człowiek, tam podąża za nim ścieżka śmieci.

 

Przed nami święto lotnictwa
Już 9. raz w historii Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej organizuje Spotkania Lotniczych Pokoleń. Wydarzenie co roku integruje miłośników mieleckiego lotnictwa. W tym roku spotkanie już w piątek, 30 sierpnia, w Samorządowym Centrum Kultury.

 

Chętni do ław sejmowych
Wybory do Sejmu zbliżają się z każdym tygodniem, a kandydaci wyskakują jak grzyby po deszczu. 16 sierpnia poznaliśmy listy PiS-u, a teraz przyszedł czas na kolejne ugrupowania: Koalicję Obywatelską i Polskie Stronnictwo Ludowe Koalicja Polska. Niektórych nazwisk nikt się nie spodziewał.

 

Zmiana na urzędzie proboszcza w Trześni
Dotychczasowy proboszcz i budowniczy parafii św. Wojciecha w Trześni rezygnuje z urzędu. Biskup diecezjalny przyjął rezygnację i mianował nowym proboszczem księdza Jana Tomczyka.

 

Szachy
Turniej z wielką historią
Tradycyjnie sierpień w Mielcu od lat kojarzy się nieprzerwanie z szachami. Wszystko dlatego, że od ponad dwóch dekad w naszym mieście rozgrywany jest popularny turniej międzynarodowy.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE