Reklama

Triathlon po raz kolejny w Mielcu. EXTREME TRIATHLON MIELEC już 22 czerwca!

Opublikowano:
Autor:

Triathlon po raz kolejny w Mielcu. EXTREME TRIATHLON MIELEC już 22 czerwca! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu zapraszają miłośników triathlonu na kolejne zmagania w naszym mieście. Po ubiegłorocznej letniej edycji Super Sprint Triathlon, zimowym Triathlonie w Galerii Navigator tym razem czas na EXTREME TRIATHLON MIELEC.

Zawody odbędą się w dzień zakończenia roku szkolnego, o godzinie 15:00 piątek 22 czerwca br. na Letnim Kąpielisku przy ul. Solskiego 1. Będzie to zarazem otwarcie sezonu wakacyjnego na miejskim basenie. Zawodnicy będą mieli do przepłynięcia 300 m w basenie głównym, następnie do przejechania na rowerkach spinningowych 5 km, a na koniec bieg na pobliskich błoniach 2 km po specjalnie przygotowanej ścieżce biegowej. Sposób pomiaru czasu będzie różnił się od poprzednich edycji. Nie będzie już przerw między poszczególnymi dyscyplinami. Uczestnicy będą mieli do pokonania pływanie, rowerek i bieg w czasie brutto.


Partnerami zawodów zostali Extreme Fitness Club, AvetPharma, Ergo Hestia Jerzy Wąs, Rock'n'Roll , Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec, Bossmen Fryzjerstwo oraz MCDesign. W rolę sędziów tradycyjnie wcielą się wolontariusze z Fundacji Klub Młodych Liderów. Najlepsi w kategorii open kobiet i mężczyzn otrzymają m.in. odpowiednio po 400, 300 i 200 zł.


Dodatkową atrakcją będzie Drużynowy Puchar Bossmena, uczestnicy mogą tworzyć grupy 4-osobowe, a liczony będzie ich łączny czas brutto. Grupa, która uzyska najmniejszy czas wygrywa puchary.

Zapisy prowadzone są na stronie organizatora przed odpowiedni formularz.

Regulamin znajduje się na stronie wydarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE