Reklama

Szeroki front ulicznych remontów

Opublikowano:
Autor:

Szeroki front ulicznych remontów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Drugie półrocze to czas na kolejne inwestycje drogowe zaplanowane na terenie miasta. Ich realizacja to z jednej strony utrudnienia w ruchu, ale z drugiej - poprawa warunków jazdy i poruszania się po mieście.

Wraz z końcem maja zakończyła się wielomiesięczna gehenna kierowców, którzy przejeżdżali ulicą Powstańców Warszawy. Trwająca wiele miesięcy i ciągle opóźniająca się modernizacja tej ulicy związana była z budową galerii handlowej. Powstało tu rondo wraz z wjazdem  o nowego obiektu. W ostatnich tygodniach  \zakończono także modernizację ulicy Parkowej (z tyłu kościoła MBNP).   wą nawierzchnię położono tu na odcinku między skrzyżowaniem z ulicą Żeromskiego a ulicą Kazimierza Wielkiego.

Pełną parą ruszyła przebudowa ulicy Jagiellończyka (na odcinku o długości około jednego kilometra - od przejazdu kolejowego do przejścia dla pieszych przy sklepie Lidl) oraz ulicy Padykuły (odcinek o długości niespełna 800 metrów od przejazdu kolejowego przed skrzyżowaniem z ul. Jagiellończyka do skrzyżowania z ul. Modelarską).

Więcej w 27 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE