Reklama

Sezon na włamania trwa

Opublikowano:
Autor:

Sezon na włamania trwa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mielczanie i mieszkańcy okolicznych gmin miejcie się na baczności! - Włamania stały się prawdziwą plagą – ostrzegają policjanci. Nasilą się na pewno przed świętami. Najgorzej jest w gminie Radomyśl Wielki.

- Na początku lutego doszło do kolejnego włamania, tym razem złodzieje okradli dom przy ulicy Powstańców Warszawy w Mielcu, w zabudowanej okolicy i pod obecność sąsiadów. Wszystko działo się już po zmroku, około 18:00 – zaalarmował nas nasz czytelnik.

Sezon na włamania w naszym regionie trwa. Włamywacze pojawili się również w innym rejonie naszego miasta, jednak zostali spłoszeni przez właścicielkę domu, która opiekowała się małym dzieckiem. Trzech osobników w kominiarkach z drabiną oddaliło się błyskawicznie od posesji. Mimo powiadomienia, policji nie dało się ich ująć.

- Przypominajmy o tym każdego dnia - radzi nasz czytelnik. - Zwracajmy uwagę na wszelkie budzące podejrzenia zachowanie osób „kręcących” się w rejonie mieszkań i domów. Czujność sąsiedzka jest w takiej sytuacji nieoceniona. Nie udzielajmy informacji o sąsiadach osobom, których nie znamy, zwracajmy uwagę na „obce” samochody zaparkowane czy krążące w pobliżu naszych domów czy bloków. W przypadku zauważenia takich osób, najlepiej wyciągajmy swoją komórkę i zróbmy zdjęcie, zapamiętajmy ich rysopis, a w przypadku podejrzanych pojazdów krążących w rejonie posesji zapamiętajmy numer rejestracyjny i również je sfotografujmy oraz niezwłocznie poinformujmy o tym policję. Tak naprawdę każda informacja może pomóc w schwytaniu złodziei.

Więcej w 10 numerze Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE