Reklama

Samoloty F16 gwiazdą Podkarpackich Pokazów Lotniczych

Opublikowano:
Autor:

Samoloty F16 gwiazdą Podkarpackich Pokazów Lotniczych  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ten pokaz z pewnością wywoła ogromne emocje i na długo pozostanie w pamięci. To już pewne legendarne samoloty F16 przylecą do Mielca na Podkarpackie Pokazy Lotnicze. Pokazy odbędą się na mieleckim lotnisku 28 lipca w godzinach 10:00 - 22:00.

Podobnie jak w latach ubiegłych impreza współfinansowana jest z Funduszy Europejskich. Organizatorami wydarzenia są Polskie Zakłady Lotnicze, Województwo Podkarpackie, Miasto Mielec oraz Lotnisko Mielec. Pokazy zostały objęte patronatem honorowym Ministra Obrony Narodowej RP.

Idea organizowania pokazów lotniczych łączy w sobie chęć i zapał do integrowania mieszkańców naszej małej ojczyzny, a tym samym pielęgnowania wśród nich wiedzy i pamięci o wspaniałej tradycji lotniczej, która na Podkarpaciu ma szczególnie długą i piękną historię, a co ważniejsze jest nieustannie kontynuowana w firmach zrzeszonych w Dolinie Lotniczej. Podkarpackie to jedyne województwo, które w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego wskazało „Lotnictwo i kosmonautykę” jako jedną ze swoich inteligentnych specjalizacji. Pokazy to również znakomita promocja funduszy unijnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE