Reklama

Remont ulicy Przemysłowej w Mielcu zagrożony! Rząd nie docenił mieleckiego wniosku o dotację!

Opublikowano:
Autor:

Remont ulicy Przemysłowej w Mielcu zagrożony! Rząd nie docenił mieleckiego wniosku o dotację!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przebudowa ul. Przemysłowej wraz z przebudową skrzyżowania typu „małe rondo” z ul. Wojska Polskiego w Mielcu nie znalazła się na liście zadań zatwierdzonych przez Prezesa Rady Ministrów do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych – drogi gminne i powiatowe na 2019 rok.

Wniosek Gminy Miejskiej Mielec umieszczono na przedostatniej 21 pozycji listy rezerwowej.  Był on złożony w ubiegłym roku w odpowiedzi na ogłoszony w dniu 14 sierpnia 2018 r. przez Wojewodę Podkarpackiego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę/rozbudowę/przebudowę/remont dróg lokalnych realizowanych w 2019 r w ramach wieloletniego „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”.

Zgodnie z regulaminem konkursu wniosek ten podlegał ocenie i został umieszczony na bardzo wysokiej –  16 pozycji ostatecznej  listy rankingowej, co pozwalało na rozpoczęcie działań związanych z  realizacją tej inwestycji wraz z  dofinansowaniem.

Mając świadomość jak ważna jest to inwestycja dla mieszkańców miasta i regionu oraz pracowników firm Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Prezydent Mielca w najbliższych dniach spotka się z Wojewodą Podkarpackim, aby wspólnie szukać rozwiązania tej sytuacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE