Reklama

Rekord zakażeń w Polsce i w powiecie mieleckim

Opublikowano:
Autor:

Rekord zakażeń w Polsce i w powiecie mieleckim - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sobota (19 września) była do tej pory najgorszym dniem jeśli chodzi o zakażenia koronawirusem w Polsce i w powiecie mieleckim. W Polsce było to 1002 osoby, w powiecie mieleckim 11 osób.

Również woj. podkarpackie źle wypada w tych  sobotnich statystykach. W sobotę zachorowało w nim 69 osób, co było drugim dobowym wynikiem. Najwięcej osób zachorowało w ciągu doby w tym województwie w dniu 5 września, było to 92 osoby.

O ogólnej sytuacji z zakażeniami na koronawirusa w woj. podkarpackim i miejscu w nim pow. mileckiego informowaliśmy w piątek (17 września). Niestety dwa ostatnie dni nie są dobre dla tego powiatu. W piątek zachorowały w nim na koronawirusa kolejne 2 osoby, w sobotę rekordowe 11.

Te dodatkowe 13 zakażonych w ostatnich dwóch dniach sprawiło też, że w ogólnych statystykach województwa powiat mielecki wyprzedził pow. leżajski, w którym przybyło 4 zakażonych i jest w tej chwili pod względem ilości zakażonych na koronawirusa na 9 miejscu ( 129 zakażanych).

Na pierwszym miejscu pod względem ilości zakażonych w woj. podkarpackim niezmiennie jest pow. jarosławski z 759 zakażonymi.

Z kolei jeśli chodzi o powiaty z najmniejsza ilością zakażonych to tu też nic się nie zmienia i są to  powiat bieszczadzki – 9 zakażonych, leski – 16, brzozowski – 31.

W całym woj. podkarpackim na dzień 19 września zakażenia uległo 3120 osób, zmarło 109 osób.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE