Reklama

Radni w Borowej o sytuacji szkół

Opublikowano:
Autor:

Radni w Borowej o sytuacji szkół - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 29 września odbyła się sesja rady gminy. Jednym z głównych punktów obrad była informacja o przygotowaniu szkół do roku szkolnego 2016/2017 oraz ocena wyników nauczania za II półrocze roku szkolnego 2015/2016.

Swoje sprawozdania przedstawiali kolejno gospodarze szkół publicznych oraz niepublicznych z terenu gminy Borowa: dyrektor Andrzej Majewski – Niepubliczny Zespół Szkół w Górkach, dyrektor Ewelina Trzpis – Zespół Szkół Społecznych im. T. Kościuszki w Glinach Małych, dyrektor Kazimiera Smoleń – Publiczne Gimnazjum im. W. Witosa w Pławie, dyrektor Barbara Magdziak - Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Borowej.

Dyrektorzy szczegółowo omawiali zrealizowane w swoich placówkach inwestycje, których było wiele. Widoczne jest pełne zaangażowanie wszystkich włodarzy szkół w proces modernizacji i poprawy jakości nauczania. Oprócz inwestycji w budynki i otoczenie spore kwoty inwestowano także w nowoczesne i multimedialne pomoce dydaktyczne, bez których już trudno sobie wyobrazić nowoczesną szkołę. Nie zapomniano również o rozwoju fizycznym dzieci i młodzieży, inwestując w zaplecze sportowe.

Więcej w 40 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE