Reklama

Przewodnicząca zostaje w szpitalu

Opublikowano:
Autor:

Przewodnicząca zostaje w szpitalu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy finał konfliktu, który wstrząsnął opinią publiczną w okresie świąt bożonarodzeniowych w mieleckim szpitalu. Jolanta Dul, szefowa szpitalnego związku pielęgniarek i położnych, nie zostanie zwolniona.

Przypomnijmy, dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu planowała zwolnienie z pracy przewodniczącej Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych Jolanty Dul. Powodem miały być nieautoryzowane wypowiedzi w mediach społecznościowych, szkalujące szpital. Dodatkowo dyrekcja zarzucała Jolancie Dul, że redagowała informacje na portalu społecznościowym w czasie pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Murem za pracownicą stanęły organizacje związkowe szpitala, reprezentujące większość załogi.

- W grudniu złożyliśmy zapytanie do organizacji związkowych o możliwość zwolnienia pani Jolanty Dul. Ostatnio doszło do tzw. dialogu pomiędzy dyrekcją a panią Jolantą Dul. Po konstruktywnej rozmowie, wyjaśniliśmy sobie pewne kwestie. W tym momencie pani przewodnicząca spokojnie pracuje, a dyrekcja nie podejmuje żadnych innych działań, które mogłyby skutkować zwolnieniem jej z pracy - informuje nas dyrektor Leszek Kwaśniewski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE