Reklama

Protest mieszkańców Woli Mieleckiej na Sejmiku Województwa w Rzeszowie. "Mieszkańcy Woli Mieleckiej proponują budowę obwodnicy w Trzcianie"

Opublikowano:
Autor:

Protest mieszkańców Woli Mieleckiej na Sejmiku Województwa w Rzeszowie. "Mieszkańcy Woli Mieleckiej proponują budowę obwodnicy w Trzcianie" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedstawiciele mieszkańców Woli Mieleckiej nie chcą budowy nowej obwodnicy przez ich miejscowość. W ostatni poniedziałek 25 czerwca ich reprezentacja pojawiła się na 55. sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Urzędnicy marszałka zapewniają, że nie ma jeszcze ostatecznej decyzji gdzie powstanie nowa obwodnica Mielca.

Mieszkańcy przedstawili swoje argumenty na to, jaki – według nich - byłby najkorzystniejszy przebieg obwodnicy. Proponują, by obwodnica została wybudowana w Trzcianie. Uważają, że budowa w Woli Mieleckiej wymaga większej ingerencji w większą liczbę domów, niż w Trzcianie. Urzędnicy spotkali się we wtorek 26 czerwca z mieszkańcami Trzciany, gdzie wytyczono alternatywną trasę obwodnicy. 

Wypowiedz Wicemarszałka Bogdana Romaniuka z poniedziałku 25 czerwca

Na wniosek radnych opozycji - zaplanowano nadzwyczajną sesję Sejmiku Województwa na temat budowy  nowej obwodnicy Mielca. 

Przypomnijmy nowa obwodnica wraz z mostem ma usprawnić dojazd do Mieleckiej Strefy Ekonomicznej. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE