Reklama

Prezydencka nagroda dla firmy z Dębicy!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy tegorocznych laureatów 17. edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Zostali zaprezentowani i uhonorowani w Jasionce podczas Kongresu 590. Wśród zwycięzców jest firma z Dębicy OlimpLabs, która została laureatem w kategorii międzynarodowy sukces. Wieczorna gala zakończyła pierwszy dzień Kongresu 590.

W ramach XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydent RP Andrzej Duda wręczył wyróżnienia w siedmiu kategoriach, do których zostało nominowanych 21 firm. W dwóch kategoriach Lider MŚP i Międzynarodowy Sukces nominowane były firmy z Podkarpacia: P.P.U.H. BRYK oraz Olimp Laboratories. W sumie na konkurs wpłynęły 164 wnioski.

W pięciu kategoriach głównych nagrody otrzymali:

·     Lider MŚP - dla mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw -zwycięzcą w tej kategorii została firma DELTA.

·     Narodowy Sukces - nagroda dla polskich przedsiębiorstw, które od co najmniej 5 lat osiągają trwały wzrost i zrównoważony rozwój, będąc wzorem funkcjonowania dla innych przedsiębiorstw – powędrowała do firmy LPP – producenta odzieży.

·     Międzynarodowy Sukces - nagroda dla przedsiębiorstw, które osiągają znaczące sukcesy na rynkach zagranicznych trafiła do Olimp Laboratories z Podkarpacia.

·     Odpowiedzialny Biznes - dla przedsiębiorstw wykazujących się aktywnymi działaniami związanymi ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. W tej kategorii wygrała firma Marco.

·     Firma Rodzinna – nagroda dla przedsiębiorstw, które są jednocześnie firmami rodzinnymi trafiła do firmy Ochnik S.A.

W dwóch kategoriach specjalnych, tj.

·     Startup_PL - nagroda specjalna dla przedsiębiorstw, które istnieją na rynku nie dłużej niż 5 lat oraz stworzyły innowację produktową lub technologiczną powędrowała do  Warsaw Genomics.

·     Badania+Rozwój - nagroda specjalna dla zespołów jednostek naukowych lub przedsiębiorstw, które wdrażają innowację produktową lub technologiczną – została przyznana Medical Inventi S.A.

Prezydent zdecydował także o przyznaniu nagrody indywidualnej, którą otrzymał Czesław Lang.

- Cieszę się, że mogę wręczyć te nagrody pokazując zestaw firm uznanych w tym roku za najlepsze. Nie było łatwo wybrać zwycięzców. Wszystkie te firmy są wspaniałe. To ludzie wielkiego sukcesu i odpowiedzialnego biznesu, a przy tym często bardzo skromni. Gratuluję i dziękuję kapitule nagrody za ciężką pracę – mówił prezydent Andrzej Duda.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE