Reklama

Posłuchaj muzyki, zbadaj krew. Festyn w Podleszanach

Opublikowano: śr, 19 cze 2019 14:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższą niedzielę (23.06) w Podleszanach odbędzie się rodzinny festyn wakacyjny organizowany przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Zespół Szkół w Podleszanach oraz Polskie Stowarzyszenie Diabetyków koło w Podleszanach.

Impreza rozpocznie się o 15:30. W programie między innymi: występy artystyczne przygotowane przez dzieci i młodzieżz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książnicach, Zespołu Szkół w Podleszanach, Szkoły Podstawowej w Rydzowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzędzianowicach oraz Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej. Swój program zaprezentują również artyści z Fili Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej. Na scenie wystąpią m. in.Grupa Wokalna „Wolanki”, Zespół Tańca Estradowego „Rytm I” i „Rytm II”, Grupa Taneczno-Ruchowa „ISKIERKI”, Dziecięca Grupa Wokalna. Nie zabraknie również, rodzinnych gier i zabaw, malowania twarzy, balonowych zwierzątek, pokazów baniek mydlanych,zimnych upominków od Froneri oraz napojów od Olimp Labs.
Wydarzenie będzie także okazją do bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi, badań ciśnienia tętniczego, konsultacji dietetycznych i psychologicznych oraz porad Projektu Zdrowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE