Reklama

Policjanci będą chronić infrastrukturę wodociągową w Przecławiu?

Opublikowano:
Autor:

Policjanci będą chronić infrastrukturę wodociągową w Przecławiu? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nadal trwa trudna sytuacja z korzystaniem z wody trwa w gminie Przecław. Problem z wodą rozpoczął się od 18 listopada. Ciągle obowiązuje Komunikat Nr 5 Sanepidu. Woda jest zdatna do spożycia we wszystkich miejscowościach Gminy (po przegotowaniu minimum 2 minuty), oprócz KIEŁKOWA. W tej miejscowości woda w ogóle nie nadaje się do spożycia, nawet po przegotowaniu. Mieszkańcy Kiełkowa muszą korzystać z wody, która znajduje się w beczkowozach!

Dyżur w Urzędzie Miejskim w Przecławiu odbywa się wg następującego harmonogramu:

Sobota w godz. od 9:00 - 13:00,  Niedziela w godz. od 9:00 - 13:00 Tel. 17 227 67 10.

Kolejny komunikat Sanepidu jest spodziewany w najbliższy poniedziałek. Dodatkowo Zakład Gospodarki Komunalnej w Przecławiu Sp. z o.o. zlecił badanie próbek wody akredytowanemu laboratorium. Wyniki będą znane prawdopodobnie w poniedziałek i przedstawione zostaną niezwłocznie opinii publicznej.

- Jednocześnie informuję, iż sesja nadzwyczajna poświęcona problemowi wody w naszej Gminie odbędzie się 4 grudnia 2019 r. (środa) godz. 13.00. Zachęcam do osobistego uczestniczenia w tej sesji lub oglądania transmisji on-line - przekazuje burmistrz Przecławia Renata Siembab.

- Informuję ponadto, że zwróciłam się z wnioskiem do Policji o objęcie ochroną wodociągowej infrastruktury na terenie Gminy Przecław - dodaje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE