Reklama

Poezja zabrzmiała w nowej bibliotece

Opublikowano:
Autor:

Poezja zabrzmiała w nowej bibliotece - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 10 listopada Mielecka Grupa Literacka "Słowo" TMZM powróciła do nowo oddanej Miejskiej Biblioteki Publicznej na promocje tomiku poezji Małgorzaty Mikiny "Czarna Puma". To już drugi tomik poezji autorki w niedługim odstępie czasu.

 
Spotkanie śpiewająco rozpoczęła Małgorzata Pazdro utworami "Ogień rozpalę-żyć nie przestanę" i " Nie oddam moich wspomnień"  
Następnie głos zabrała Prezes Grupy Literackiej "Słowo"  Pani Aleksandra Piguła, która w formie wywiadu przeprowadziła rozmowę z bohaterką wieczoru Małgorzatą Mikiną. Rozmowa ta pozwoliła bliżej poznać autorkę.
Wybrane wiersze z tomiku czytały  Anna Dusza (bardzo udany recytatorski debiut) i, jak zawsze wspaniała i czarująca Elżbieta Witek.
Po prezentacji wierszy po raz kolejny wystąpiła Małgorzata Pazdro śpiewając premierowo swoją autorską piosenkę "Zaufaj mi" , zaś prawdziwą muzyczną wisienką na torcie okazał się występ uczennicy Małgorzaty Pazdro Yessici Motyl utalentowanej mieleckiej wokalistki, laureatki wielu konkursów wokalnym, w tym także ogólnopolskich. Tym razem po mistrzowsku zaśpiewała przebój Patrycji Markowskiej „Świat się pomylił".
Spotkanie zakończono wspólnym pamiątkowym zdjęciem oraz podpisywaniem autografów.
Uczestnicy spotkania podczas poczęstunku bardzo ciepło wyrażali się zarówno o poezji autorki  tomiku, jak też o starannie przygotowanym i wciągającym scenariuszu spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE