Reklama

Pijana próbowała oddalić się z miejsca wypadku

Opublikowano:
Autor:

Pijana próbowała oddalić się z miejsca wypadku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkanka Mielca prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w latarnię. Kobieta próbowała oddalić się z miejsca wypadku, ale zatrzymali ją świadkowie wydarzenia. O całym incydencie została poinformowana policja.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Kilińskiego. Z ustaleń poczynionych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca osobową toyotą, jadąc ulicą Kilińskiego w kierunku Złotnik, straciła panowanie nad kierownicą, wjechała na chodnik i uderzyła w latanię. Z relacji świadków wynikało, że kobieta opuściła pojazd o własnych siłach i oddaliła się pieszo w kierunku ulicy Bajana. Tam została ujęta przez przechodniów. Osoby te o zdarzeniu powiadomiły służby ratunkowe, które niezwłocznie pojawiły się na miejscu zdarzenia.

Kobieta, która była kierowcą toyoty, w wyniku zderzenia doznała obrażeń i została zabrana przez załogę karetki pogotowia do mieleckiego szpitala. Tam czekali już policjanci, którzy ustalili tożsamość kobiety. To 35-letnia mieszkanka Mielca. Od kobiety wyczuwalny był alkohol. Kobieta nie poddała się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

35-latka po zaopatrzeniu medycznym została zatrzymana w policyjnych aresztach. Sanitariusze od zatrzymanej pobrali krew, która zostanie przesłana do laboratorium. Kolejnego dnia po zatrzymaniu podejrzana została przesłuchana. Przedstawiono jej zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE