Reklama

Nowość w mieleckim szpitalu. Wyniki badań odbierzesz przez internet

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie:

Nowość w mieleckim szpitalu. Wyniki badań odbierzesz przez internet - Zdjęcie główne

Tak wygląda strona do elektronicznego odbioru wyników badań. | foto AŁ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wykonywałeś badania w mieleckim szpitalu? Teraz wyniki odbierzesz przez internet. Pacjent w momencie zgłoszenia się na badania, musi odebrać specjalny wydruk od rejestratorek medycznych, zawierający specjalne numery.

Już możliwe jest odbieranie wyników badań pacjentów ambulatoryjnych przez stronę internetową mieleckiego szpitala.

Wyniki będą udostępniane na stronie: WWW.WYNIKILAB.SZPITAL.MIELEC.PL

Wyniki badań podpisane będą kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez diagnostów laboratoryjnych. Na razie na stronie www dostępne będą wyniki badań z Laboratorium Analitycznego, w późniejszym czasie planujemy udostępniać w ten sposób również wyniki z Laboratorium Mikrobiologicznego.

Aby mieć możliwość odebrania wyniku on line, pacjent w rejestracji w Punkcie Pobrań Badań Laboratoryjnych, w momencie zgłoszenia się na badania, musi odebrać specjalny wydruk od rejestratorek medycznych, który zawierał będzie indywidualnie wygenerowany przez system szpitalny numer PIN oraz NR ZLECENIA.

Na stronie www trzeba będzie wpisać numer PIN, numer ZLECENIA, PESEL oraz kod z obrazka aby móc obejrzeć lub wydrukować wyniki. 

Wyniki badań do sieci spływać będą z laboratorium na bieżąco, najczęściej będą dostępne w tym samym dniu, za wyjątkiem badań wykonywanych w określonych dniach tygodnia.

Oryginał wyniku badań będzie dostępny w dalszym ciągu w Punkcie Pobrań Badań Laboratoryjnych następnego dnia od pobrania materiału do badań w godzinach 7.00-17.00 z wyjątkiem badań wykonywanych w określone dni tygodnia.

Punkt Pobrań działa 7.00 -17.00 przy czym materiał pobierany jest w godzinach 7.00 - 12.00 ze względu na szczepienia od godziny 12.00

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy