Reklama

Reklama

Nowa umowa Agencji Rozwoju Przemysłu. Ma zwiększyć szanse regionu

Opublikowano: 7 czerwca 2019 21:35
Autor:

Nowa umowa Agencji Rozwoju Przemysłu. Ma zwiększyć szanse regionu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. podpisała porozumienie z województwem podkarpackim. Umowa ma wpływać na rozwój regionu, m.in. poprzez stworzenie atrakcyjnych warunków dla prowadzenia działalności gospodarczej.

Porozumienie zakłada współpracę w zakresie m.in.: promocji możliwości inwestycyjnych w województwie podkarpackim, pozyskiwania i obsługi inwestorów oraz gromadzenia i udostępniania inwestorom informacji gospodarczych o regionie podkarpackim i dostępnych terenach inwestycyjnych na terenie województwa.

Porozumienie podpisali: Ewa Draus, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Stanisław Kruczek Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego oraz Dariusz Śliwowski, Wiceprezes Zarządu ARP S.A., Adam Kuśnierz, Dyrektor ARP S.A. Oddział w Tarnobrzegu i Krzysztof Ślęzak, Dyrektor ARP S.A. Oddział w Mielcu.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. zarządza dwiema specjalnymi strefami ekonomicznymi: Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK MIELEC i Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK WISŁOSAN. Po wprowadzeniu ustawy o wspieraniu nowych inwestycji zarządza również obszarem obejmującym tereny województwa podkarpackiego i lubelskiego oraz części Mazowsza w ramach ustawy „Polska Strefa Inwestycji”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.