Reklama

Nowa dyrektor ds. lecznictwa lek. Magdalena Partyka - Zając w Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu [WIDEO-ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Teklak

Nowa dyrektor  ds. lecznictwa lek. Magdalena Partyka - Zając w Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu [WIDEO-ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

foto Teklak

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na dzisiejszej (1 lutego) konferencji dyrektor pogotowia w Mielcu wraz z mieleckim starostą przedstawili nowego Zastępcę Dyrektora ds. Lecznictwa, lek. Magdalenę Partykę-Zając, specjalistki z dziedziny medycyny ratunkowej.

– Całe moje zawodowe życie byłam związana ze szpitalem w Stalowej Woli, jestem bardzo zżyta z tamtejszą kadrą, tam spotkałam swoich mentorów i świetnych współpracowników. Ale chyba w życiu każdego przychodzi czas, gdy trzeba coś zmienić. W związku z moją specjalizacją naturalnym kierunkiem rozwoju było rozwinięcie skrzydeł w ratownictwie medycznym i tak to też traktuję – powiedziała dyrektor lek. Magdalena Partyka - Zając.

Dodała, że docenia, iż zespół jest zgrany, placówka dobrze zarządzana, nie brakuje planów rozwoju.  – Na pewno będę pracować z dużym zaangażowaniem i otwartością na lokalne potrzeby – zadeklarowała.

Stanisław Lonczak, starosta Powiatu Mieleckiego, podkreślił, że Pogotowie ma jeszcze możliwości rozwoju, jest przestrzeń na nowe pomysły i rozwiązania. – Cieszymy się, że pani dyrektor wnosi tyle energii do centrali Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, bo teraz to naprawdę duża, więc wymagająca uwagi placówka. Bardzo przyda się swego rodzaju nowa, dodatkowa jakość. To duża wartość, że pani doktor chce się tu realizować zawodowo. Na pewno są takie możliwości i mam nadzieję, że ta praca da jej satysfakcję zawodową – powiedział starosta.

 

Dyrektor ds. lecznictwa lek. Magdalena Partyka - Zając

- Pani doktor od dzisiaj rozpoczęła pracę, ale nie od dziś pracuje w naszej stacji, ponieważ pracowała jako lekarz pełniąc dyżury na karetce specjalistycznej w Stalowej Woli. - pinformował dyrektor Grzegorz Gałuszka.

lek. Magdalena Partyka - Zając ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie, ma specjalizację z medycyny ratunkowej. - Jest mi bardzo miło, że moge dołaczyc do zespołu Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.Jest to bardzo zgrany, ambitny zespół, który wraz z dyrektorem Gałuszką konsekwetnie realizuje postawione sobie cele. - opowiedziała nowa dyrektor. - Myślę, że to będzie czas bardzo owocnej wspólpracy. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy