Reklama

Nieprzeciętna młoda mielczanka

Opublikowano:
Autor:

Nieprzeciętna młoda mielczanka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Małgorzata Róg z Mielca została laureatką II edycji programu naukowego ADAMED SmartUP.

12 września w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się uroczysta gala ADAMED SmartUP, podczas której spośród prawie 3,5 tysięcy zarejestrowanych uczestników zaprezentowano dziesięcioro tegorocznych laureatów. Wśród nich była szesnastoletnia uczennica Gimnazjum nr 2 w Mielcu - Małgorzata Róg.

Jej dotychczasowe osiągnięcia edukacyjne są imponujące: jest laureatką Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, zdobyła pierwsze miejsce w kategorii junior Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Kosmicznej, jest także finalistką Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów, jak również laureatką certyfikatu „Młodzi Nieprzeciętni”, przyznawanego co roku zdolnej młodzieży przez Prezydenta Miasta Mielca.

Małgorzata realizuje swoją pasję i dąży do spełnienia marzenia, jakim jest praca naukowca. Z pewnością pomoże jej w tym nagroda programu, którą jest wyjazd na obóz naukowy oraz profesjonalne konsultacje edukacyjne i pomoc w przygotowaniach do międzynarodowej kariery naukowej. Nagrody wręczyli przedstawiciele Rady Naukowej Programu, a wśród nich znaleźli się reprezentanci najlepszych polskich uczelni wyższych, przedstawiciele rządu, biznesu oraz edukacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE