Reklama

Motywacja to podstawa sukcesu! Zapraszamy 13 kwietnia na Konferencję „Trzej Muszkieterowie Motywacji: sztuka wygrywania” !

Opublikowano:
Autor:

Motywacja to podstawa sukcesu! Zapraszamy 13 kwietnia na Konferencję „Trzej Muszkieterowie Motywacji: sztuka wygrywania” ! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Boisz się podejmować ryzyko? Nie wiesz, jak mobilizować i angażować pracowników? A może masz tendencje do prokrastynacji, czyli przekładania rzeczy na później? Zmień to! Już 13 kwietnia odbędzie się w G2A Arena Konferencja „Trzej Muszkieterowie Motywacji: sztuka wygrywania”.

13 kwietnia w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędzie się już druga edycja cyklu konferencji „Trzej Muszkieterowie”. Tym razem zaproszeni prelegenci będą uczyć skutecznych, bo od lat stosowanych w sporcie, technik motywacji.

To wydarzenie dedykowane wszystkim tym, którzy chcą wykształcić w sobie nowe nawyki takie jak: odporność na stres, wytrwałość, odwaga. Nie od dziś wiadomo, że cechy te pomagają w osiąganiu sukcesów nie tylko sportowych, ale przede wszystkim biznesowych.

Zaproszeni prelegenci: Sebastian Kotow, Piotr Zielonka, Damian Witkowski to trzej eksperci, którzy znają wszystkie metody motywowania. Dlatego też w łatwy i merytoryczny sposób omówią najefektywniejsze, wykorzystywane w sporcie, strategie treningu umysłu. Z pewnością przydadzą się one wszystkim tym, którzy prowadzą własną firmę.

W czasie konferencji przedstawiona zostanie wiedza z zakresu  psychologii i coachingu na kwestie takie jak: motywacja, strach, prokrastynacja, efektywność itp. Agenda wydarzenia została ułożona tak, aby „od podszewki” poznać złe nawyki i wyrobić te dobre. Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji ułożonych w czterech blokach tematycznych, które zaprezentowano poniżej.

AGENDA: 

  • nie bój się bać – jak pokonać strach i ograniczenia wewnętrzne – pierwszy krok do wygrywania;
  • psychologia Osiągnięć. Rzetelna wiedza warunkiem sukcesu;
  • algorytmy mentalne – czego biznes może się nauczyć od sportu;
  • reguła #PUSH – o kontroli nawyków, zachowań i metodzie osiągania spektakularnych sukcesów.

Więcej szczegółów i możliwość rejestracji na: http://www.g2aarena.pl/muszkieterowie-motywacji/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE