Reklama

Reklama

Mieszkanki powiatu wśród najlepszych wokalistek. Czekają na głosy!

Opublikowano: 16 czerwca 2020 12:03
Autor: MW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W związku z odwołaniem tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, już w czerwcu na Facebooku po raz pierwszy przeprowadzony zostanie Plebiscyt Internetowy. A udział w nim wezmą dwie mieszkanki naszego powiatu: Aleksandra Malczyńska i Anna Mądziel!

Reklama

Obie dziewczyny startują w kategorii 16-18 lat. Aleksandra Malczyńska pochodzi z Przecławia, uczy się w  SCKiB Radomyśl Wielki, a jej instruktorką jest Hiacynta Wójtowicz. Anna Mądziel pochodzi z Partyni, uczy się w SCK Mielec, a jej instruktorką jest Jolanta Dudzik.

Do 10 Festiwalu swój udział zgłosiło 242 wokalistów z całego kraju. Komisja artystyczna w składzie: Natalia Kukulska, Robert Janowski, Michał Szpak i Zbigniew Jakubek po przesłuchaniu nadesłanych utworów postanowiła zakwalifikować do Finału 67 wykonawców z 42 miast.

Głosowanie będzie ono miało charakter plebiscytu online, dzięki któremu wyłonieni w eliminacjach wokaliści zaprezentują swój talent internautom w całej Polsce i nie tylko, a zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 zł.

Głosowanie będzie trwać od 15 czerwca do 29 czerwca na tej stronie, a na jego wynik składać będzie się zarówno liczba polubień internautów, jak i wcześniejsza punktacja Jurorów dokonana podczas festiwalowych eliminacji. Ostatni etap to ogłoszenie wyników, które odbędzie się w dniu 30 czerwca.

 

 

 

PRZECZYTAJ JESZCZE >

>> Marszałek Elżbieta Witek w Mielcu: Mówiła o rodzinie!

>> Z PODKARPACIA: Postrzelił psa, trafił do aresztu

>> Mieszkanki powiatu wśród najlepszych wokalistek. Czekają na głosy!

>> Obiecali poinformować o sytuacji pracowników i milczą. Tajemnice Leara

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.