Reklama

Mielecki zespół The Human Trip wydaje płytę - przeprowadziliśmy z nimi WYWIAD

Opublikowano:
Autor:

Mielecki zespół The Human Trip wydaje płytę - przeprowadziliśmy z nimi WYWIAD - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości The Human Trip to mielecka kapela rockowa, którą tworzy czterech muzyków - Monti Barbarossa, Oliver Monti Monticolo, Fredi i Łukasz Szestakow. Zespół przymierza się do wydania swojej własnej płyty, która będzie zwieńczeniem ich dotychczasowej pracy. Korso miało przyjemność przeprowadzić wywiad z rockowcami na temat muzyki, nadchodzącej płyty oraz planach na przyszłość.

Wcześniej przeprowadzaliśmy wywiad z innym członkiem zespołu, młodym Oliverem, pełnym pasji, sprawdź: „Tata karmił mnie metalem od dziecka” 

 

DJ (Damian Jemioło): Ile osób tworzy Wasz zespół?

 

ŁS (Łukasz Szestakow): Cztery. Ja na basie, Monti na wokalu, Oliver na perkusji i Fredi na gitarze.

 

DJ: Jak się zaczęło to wszystko z Waszym zespołem? Oliver wspominał, że jego dziadek jest muzykiem, to jest Twój ojciec?

 

MB (Monti Barbarossa): Tak, to jest mój ojciec Waldemar Monticolo. Muzyką zajmowaliśmy się praktycznie od najmłodszych lat. Wszystko zaczęło się jeszcze w latach 90, z różnymi kolegami. Nasz pierwszy zespół nazywał się Johny Walker, odnosiliśmy lokalne sukcesy. Oczywiście, bez Internetu, bez reklamy - bo nie było takich możliwości. Zespół rozpadł się wraz z ukończeniem przez nas szkoły, choć czasami jeszcze się spotykaliśmy, żeby coś sobie pograć. W końcu po latach takiego hobbystycznego grania, zebrał się skład i stworzyliśmy w 2008 roku zespół „Wrok”. Graliśmy do 2011 roku, z przyczyn osobistych nasz band w końcu się rozpadł. Odszedł gitarzysta, główny człon, próbowaliśmy kontynuować to z innymi, ale musiałem wyjechać za granicę i band całkowicie padł. W końcu zacząłem chodzić z Oliverem do Domu Kultury, tam poznałem Frediego naszego gitarzystę i Łukasza, basistę, i w 2013 roku założyliśmy nowy zespół. Zazębiliśmy się we trójkę, na początku był też inny perkusista, ale zastąpiliśmy go Oliverem.

ŁS: Wcześniej też współpracowałem z Montim we „Wrok”, choć na pewien czas zastąpił mnie inny basista.

 

DJ: A skąd taka decyzja, żeby wymienić perkusistę na Olivera?

 

MB: Widzieliśmy, że Oliver ma talent i dobrze się rozwija, chcieliśmy, żeby dodatkowo jeszcze się przeszkolił w...

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE