Reklama

Mielecki basen wkrótce znów otwarty dla pływających!

Opublikowano: sob, 6 cze 2020 15:38
Autor:

Mielecki basen wkrótce znów otwarty dla pływających!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 12 czerwca mieszkańcy Mielca i okolic znów będą mogli cieszyć się pływaniem w basenie na Smoczce! Obowiązywać będą jednak nowe zasady.

Maksymalna liczba osób korzystających z pływalni jednocześnie to 48 osób.

  • Obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk przez użytkowników po wejściu na teren obiektu oraz po wyjściu z hali basenowej.
  • Obowiązkowe osłony (maseczki) na usta i nos przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
  • Zachowanie niezbędnego dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni (szatnia, natryski) i utrzymywanie minimalnej odległości od innych osób wynoszącej 2 m, także podczas pływania w basenie.
  • Przestrzeganie zasad higieny użytkowników na pływalniach – obowiązkowa i  staranna kąpiel oraz umycie całego ciała pod natryskiem (z użyciem dostępnego mydła) przed wejściem na halę basenową. Przejście do hali basenowej przez brodzik do płukania stóp.
  • Ograniczenie pobytu w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się (zakaz przesiadywania na krzesełkach w holu obiektu).
  • Zakaz przebywania w trakcie pobytu na basenie poza nieckami (wykluczone spacery i przesiadywanie wokół niecek oraz na trybunach widowni) Na hali basenowej poza nieckami mogą przebywać tylko  pracownicy MOSiR w Mielcu oraz obsługa basenu.
  • Usługa masażu możliwa do wykonania wyłącznie po wcześniejszym wypełnieniu   na kasie pływalni Ankiety Covid-19. Osoba korzystająca z masażu ma obowiązek założenia osłony na usta i nos.
  • Stosowanie się do poleceń ratowników i uwag obsługi oraz do obowiązującego Regulaminu Pływalni.     

Powyższe zasady obowiązują od otwarcia pływalni tj. od 12.06.2020 r do odwołania.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.