Reklama

Mieleccy policjanci podsumowali swoją pracę

Opublikowano: śr, 5 lut 2020 08:12
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu odbyła się roczna narada służbowa podsumowująca pracę mieleckich policjantów w 2019 roku. W spotkaniu udział wzięli Komendant Powiatowy Policji w Mielcu wraz z Zastępcami, zaproszeni goście oraz przedstawiciele wszystkich pionów i komórek organizacyjnych mieleckiej komendy.

W spotkaniu podsumowującym ubiegły rok, oprócz kierownictwa mieleckiej jednostki udział wzięli Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, Prokurator Rejonowy w Mielcu Marian Burczyk, Komendant Straży Miejskiej w Mielcu Arkadiusz Misiak oraz policjanci.

Naradę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa, który przywitał zaproszonych gości i przedstawił jej program. W swoim wystąpieniu komendant omówił wyniki pracy mieleckiej Policji za 2019 rok oraz przedstawił zamierzenia na rok bieżący.

Kolejno głos zabierali zaproszeni goście. Zarówno starosta jak i prezydent podziękowali policjantom za dotychczasową współpracę i wyrazili chęć oraz gotowość do jej kontynuacji. Zarówno prokurator rejonowy Marian Burczyk jak i Komendant Straży Miejskiej bardzo pozytywnie ocenili współpracę z mielecką Policją. Docenili dobre wyniki pracy mieleckich funkcjonariuszy i pogratulowali osiągnięć.

Na zakończenie nadkom. Jacek Juwa podziękował policjantom za pracę w ubiegłym roku oraz zaapelował o dalsze zaangażowanie i przypomniał priorytety, którymi należy kierować się w walce z przestępstwami najbardziej uciążliwymi dla społeczności lokalnej.

Szczególną uwagę zwrócił na troskę funkcjonariuszy o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Komendant mieleckiej jednostki podziękował też policjantom za trud wkładany w codzienną służbę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +1 / -0

    hahaha

    Pracuje juz 41 lat i jakos nikt do tej pory mi nie dziekowal za to ze pracuje a tu prosze brakuje tylko orderow.