Reklama

Mielec: Mieszkańcy narzekają na przejście kolejowe! "wózkiem nie przejedziesz!"

Opublikowano:
Autor:

Mielec: Mieszkańcy narzekają na przejście kolejowe! "wózkiem nie przejedziesz!" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Mielcu trwa remont linii kolejowej L25 (relacji Mielec - Dębica). Mieszkańcy przyzwyczaili się do remontu i utrudnień z nim związanych. Problemem jest przejście dla pieszych w bliskiej odległości od dworca kolejowego. Z relacji naszych rozmówców wynika, że robotnicy zaprzestali na tym odcinku prac. Pytają: Kiedy przejście będzie dostępne chociażby dla niepełnosprawnych?

Chodzi o oznakowane przejście ze szlabanami, które jest obok wiaduktu. Przejście to jest strategicznym punktem, bo łączy dwie części miasta i jest na głównych szlakach komunikacyjnych. Kilka tygodni temu przejście było niedostępne, bo robotnicy wymienili tory i usypali nową nawierzchnię ze żwiru. Niestety na tym odcinku remont nie został ukończony. na samym przejściu nie ma nawierzchni! Piesi oczywiście mogą przejść, ale problem zaczyna się w momencie, kiedy z przejścia chcą skorzystać niepełnosprawni na wózkach, czy rowerzyści.

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielem inwestora. Polskie Linie Kolejowe po naszej interwencji gwarantuje, że przejście z nową nawierzchnią "gumową" zostanie zamontowane do 3 tygodni.   

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE