Reklama

Kronika strażacka 23/2017

Opublikowano:
Autor:

Kronika strażacka 23/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdzamy, do jakich zdarzeń wyjeżdżali w ostatnim tygodniu strażacy z powiatu mieleckiego.

Wjechał do rowu
30 maja zaraz po godzinie 3 w nocy strażacy zostali wezwani do wypadku samochodowego, do którego doszło w Ławnicy. Z niewyjaśnionych przyczyn samochód ciężarowy wjechał do przydrożnego rowu. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, która trafiła do szpitala w Mielcu.

Zderzenie z ciągnikiem
Tego samego dnia przed godziną 8 rano strażacy udali się do wypadku w Górkach. Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem. W zdarzeniu drogowym poszkodowane zostały dwie osoby. Osobówka uległa całkowitemu zniszczeniu.

Ulatniał się gaz
Również we wtorek strażacy wezwani zostali do jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Biernackiego w Mielcu. Jak się okazało, ulatniał się gaz. Na miejsce przybyło pogotowie gazowe, które zakręciło główny zawór gazu. Zadaniem strażaków było natomiast sprawdzenie, czy zagrożenie minęło.

Powiało, połamało
W miniony wtorek dość mocno powiało, w wyniku czego strażacy mieli też inne zajęcia. Na ulicy Warneńczyka drzewo przygniotło samochód. Celem strażaków było usunięcie konara.
Natomiast na ulicy Szafera silny wiatr spowodował uszkodzenie znajdującej się na skrzyżowaniu sygnalizacji świetlnej.

Pożar tablicy ogłoszeniowej
W środę w jednym z bloków przy ulicy Kusocińskiego w Mielcu doszło do zadymienia klatki schodowej. Do zdarzenia doszło w nocy przed godziną 3. Jak się okazało, paliła się tablica ogłoszeniowa znajdująca się w klatce.

Jedzenie na gazie
Natomiast w ubiegły czwartek strażacy udali się do zostawionej na kuchence potrawy, która spowodowała zadymienie w bloku przy ulicy Kocjana. Sytuację na szczęście szybko udało się opanować.

Zapalił się samochód
Również w miniony czwartek doszło do niecodziennego zdarzenia. Zapalił się nagle jadący samochód. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Kwiatkowskiego. Do pożaru najprawdopodobniej doszło w komorze silnika pojazdu.

Staranował słup
Natomiast w miniony piątek, zaraz po godzinie 6 rano, strażacy udali się do znajdującego się w przydrożnym rowie samochodu. Pojazd uległ całkowitemu zniszczeniu. W wyniku uderzenia w słup energetyczny również linia napięcia została uszkodzona.

Zderzenie dwóch pojazdów
Także w piątek koło godziny 21 przy wyjeździe ze stacji benzynowej na ulicy Wolności zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba została poszkodowana. Uszkodzeniu uległ tył audi oraz przód citroena.
 
Informacje przekazał st. kpt Łukasz Kapinos z PSP w Mielcu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE