Reklama

Kontrowersje wokół muru

Opublikowano:
Autor:

Kontrowersje wokół muru - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Zespole Szkół im. Profesora Groszkowskiego trwa budowa hali sportowej. Przy okazji tak dużej inwestycji, współfinansowanej przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, powstanie nowe ogrodzenie. Stary mur w zeszłym tygodniu został zdemontowany.

Widok szkoły bez dobrze znanego ogrodzenia szokuje okolicznych mieszkańców, którzy dzwonili do nas z interwencją i pytaniem, dlaczego usunięto mur i czy jest on zabytkowy?

- Ogrodzenie nie jest zabytkowe i można było je zdemontować - poinformował nas starosta Zbigniew Tymuła. Dodatkowo o demontaż starego ogrodzenia wnioskowała Rada Osiedla Kilińskiego, która argumentowała to tym, że kierowcy jadący ul. Warszawską i Sękowskiego mieli problemy z włączeniem się do ruchu w ul. Kilińskiego.

Mur był już bardzo stary i w niektórych miejscach bardzo zniszczony. Zgodnie z planem, w tym miejscu powstanie nowe ogrodzenie z cegły klinkierowej, które będzie miało także nowe bramy. Cała inwestycja ma być wykonana do 12 października br.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE