Reklama

Reklama

Kolejne osiedle Mielca będzie miało nowy system retencji wód opadowych

Opublikowano: 11 listopada 2020 07:24
Autor:

Kolejne osiedle Mielca będzie miało nowy system retencji wód opadowych  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto Mielec ogłosiło przetarg na realizację III etapu budowy systemu retencji wód opadowych i roztopowych. Tym razem ma on dotyczyć osiedla Borek Niski.

Przedmiotem zamówienia jest budowa układu retencji wód opadowych i roztopowych w tym m.in. przebudowę sieci kanalizacji deszczowej w ciągu ulic  Kasztanowej i Wspólnej, budowę podziemnego zbiornika, pompowni wód opadowych i roztopowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zasilaniem, ciągów komunikacyjnych - dróg eksploatacyjnych wokół planowanego zbiornika oraz wjazdu od strony ul. Różanej.
CZYTAJ TAKŻE: Park Naukowo Technologiczny "Aeropolis" w Jasionce ma nowego dyrektora...z Mielca

 Termin składania ofert wyznaczono na 23 listopada. Inwestycja ma być zrealizowana do   września  2021 r.

I etapu systemu retencji wód opadowych i roztopowych w mieście Mielcu obejmował  budowę zbiorników retencyjnych znajdujących się między ul. Solskiego a ul. Kusocińskiego  II etap  realizowany był w okolicach Hotelu Polskiego.

Łączny koszt projektu „Budowa układów retencji wód opadowych i roztopowych na terenie Gminy Miejskiej Mielec” wynosi 29 192 865 zł z czego ponad 20 mln zł stanowi dofinansowanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.