Reklama

Firma ANKOL wyróżniona Złotą Statuetką

Opublikowano:
Autor:

Firma ANKOL wyróżniona Złotą Statuetką - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 23 stycznia w Teatrze Wielkim, Operze Narodowej w Warszawie podczas Wielkiej Gali Business Centre Club odbył się finał konkursu Lider Polskiego Biznesu.

BCC jest prestiżowym klubem polskich przedsiębiorców i pracodawców. Po raz kolejny wyróżnił firmy i ich szefów, którzy umacniają gospodarkę rynkową w Polsce i jednocześnie angażują się w działania prospołeczne.

Wśród blasku fleszy, magii świateł to wydarzenie pełne wytworności zgromadziło kilkuset gości, w tym polską elitę biznesu, parlamentarzystów, dyplomatów, publicystów oraz osobistości świata nauki i kultury. Centralnym punktem uroczystości w Teatrze Wielkim była ceremonia wręczenia Złotych Statuetek w konkursie Lider Polskiego Biznesu dla tych, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. Najlepsi polscy przedsiębiorcy otrzymali statuetki z rąk prezesa Marka Goliszewskiego, prof. Stanisława Gomułki, głównego ekonomisty BCC, wicepremiera, ministra rozwoju Mateusza Morawieckiego, ministra Jerzego Kwiecińskiego, sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju i prezesa Wojciecha Warskiego, przewodniczącego Konwentu BCC.

Ciąg dalszy w 5 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE