Reklama

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przechodzi na emeryturę

Opublikowano:
Autor:

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przechodzi na emeryturę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po 40 latach pracy w pomocy społecznej Grażyna Cieszyńska odchodzi na emeryturę z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu.

Grażyna Cieszyńska pracę zawodową rozpoczęła jako pracownik socjalny w 1981 roku. Od 1984 roku do 1990 pracowała w Zespole Opieki Zdrowotnej w Mielcu.

Pracę jako kierownik Działu Pomocy Środowiskowej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mielcu rozpoczęła w 1990 roku. Osiem lat później objęła stanowisko dyrektora pomocy środowiskowej w MOPS Mielec. Funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu pełniła od 2017 roku. Za rzetelną pracę otrzymała wyróżnienie od Wojewody Podkarpackiego.

– Dziękujemy za wszystkie lata pracy na rzecz osób w potrzebie. Dziękujemy za zaangażowanie, trud, ale przede wszystkim za pasję, z którą wykonywała Pani obowiązki początkowo pracownika socjalnego, kierownika, a później dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Jesteśmy wdzięczni za całokształt Pani osiągnięć na rzecz mieleckiego MOPS. Życzymy zdrowia oraz realizacji osobistych planów – powiedział podczas oficjalnego pożegnania Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE