Reklama

Drużyna prawników z pucharem starosty powiatu mieleckiego

Opublikowano:
Autor:

Drużyna prawników z pucharem starosty powiatu mieleckiego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prawnicy wywalczyli nagrodę główną w tradycyjnym, siódmym już Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego. Drugie miejsce zajęła drużyna policjantów, a trzecie – zawodnicy z mieleckiego pogotowia.

Mecze o trofeum starosty rozegrały się w hali sportowej przy mieleckim „Elektryku” w sobotę, 20 stycznia. Udział w rywalizacji wzięło łącznie osiem drużyn, w tym: KIRCHOFF Polska, PZL Mielec, Policja Mielec, Straż Pożarna, Prawnicy, Starostwo Powiatowe, Lear oraz Pogotowie Ratunkowe. 


Zwycięzcami tegorocznej edycji okazali się mieleccy Prawnicy, którzy w finale po rzutach karnych pokonali drużynę Policjantów. Trzecie miejsce zdobyli pracownicy Pogotowia Ratunkowego, a czwarte pracownicy firmy Kirchhoff – którzy zasłynęli zwycięstwami w turnieju w latach 2014-2016. 


Jak co roku na turnieju przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszym piłkarzem został Dariusz Mielczarek (Policja), a najlepszym bramkarzem Daniel Król (Prawnicy). Laur „Króla Strzelców” otrzymał z kolei Dariusz Kozioł (Lear). 


- Dziękuję za aktywną postawę i piękną sportową rywalizację. Po raz kolejny podnieśliście poziom tych zawodów, dzięki czemu ta nowo wybudowana hala przeszła prawdziwy chrzest bojowy – powiedział po zakończeniu zawodów Zbigniew Tymuła, starosta mielecki.  O tym, że tegoroczny turniej rozegra się właśnie w murach nowej hali, starosta Zbigniew Tymuła mówił już podczas rozgrywek w styczniu 2017 roku. Na tegorocznym turnieju zapowiedział z kolei, że kolejną edycję tego wydarzenia planuje zorganizować na „Orliku” przy II Liceum Ogólnokształcącym. Inwestycja ma zostać zrealizowana w bieżącym roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE