Reklama

Będą opóźnienia w remoncie ul. Królowej Jadwigi! Mieszkańcy niezadowoleni

Opublikowano:
Autor:

Będą opóźnienia w remoncie ul. Królowej Jadwigi! Mieszkańcy niezadowoleni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Inwestycja remontu ulicy Królowej Jadwigi ruszyła w lutym, a termin zakończenia inwestycji mija 30 września. Jednak jak pokazuje rzeczywistość wykonawcy będzie bardzo trudno zmieścić się w tym terminie. Mieszkańcy alarmują, że magistrat powinien przyspieszyć prace remontowe, bo w takim tempie, to nie wiadomo, czy uda się zrealizować remont nawet do czasu listopadowego święta zmarłych.

 

Magistrat realizuje remont ulicy Królowej Jadwigi i ul. Świętej Anny. Ulica Królowej Jadwigi jest jedynym dojazdem z miasta do cmentarza komunalnego.

Łączny koszt inwestycji to 5 034 610,00 zł brutto. Uzyskane dofinansowanie ze środków Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach programu Fundusz Dróg Samorządowych – drogi gminne i powiatowe wynosi 3 215 443,00 zł. Planowany termin zakończenia realizacji tej inwestycji, to wrzesień 2020.

To tylko zapowiedź, a jaka jest rzeczywistość?

 

Zdaniem mieszkańców to bardzo krótki czas pracy robotników na miejscu budowy. Widoczne spore opóźnienia w realizacji inwestycji. Robotnicy zakończyli prace ziemne. Zmienili oświetlenie i ułożyli chodnik na połowie ulicy. Ostatnio prace przeniosły się na drugą połowę. 

Trudno będzie zrealizować tę inwestycję do 30 września. Prawdopodobnie firma, która wygrała przetarg będzie wnioskować o przedłużenie terminu. Na razie nie wiadomo, czy urzędnicy się na to zgodzą. 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE